Teenuste tutvustused

Massaaž paaridele töötuba

Meil kõigil on kehas nõrgemad ja tugevamad kohad. Igal inimesel on väga isiklikud kogemused, mis ta elult saab, aga sarnased pinged ja stressid jäävad meil sarnastesse kohtadesse kinni. Pinged tulevad kehasse kolmest erinevast tasandist, kas füüsilisest, vaimsest või hingelisest ehk emotsionaalsest. Selles töötoas õpime selgeks, mis on mu partneri nõrgemad kohad ja kuidas neid masseerides tasakaalu tagasi viia. Vaatame üle mõlema kehad ja õpime selgeks, milliste võtetega saab kõige tõhusamalt partnerit aidata.

Karpaalkanali massaaž op´ita terveks

Karpaalkanali sündroom on see kui käes ja randmes kleepub keskpidine närv teda ümbritseva sidekoega kokku. Mille tagajärjel labakäsi muutub tuimaks ja on keeruline asju käes hoida kuna
sõrmedes pole jõudu. Lisaks ravivõimlemisele, blokaadi tegemisele ja kirurgilisele abile, aitab ka massaaž karpaalkanali sündroomi leevendada. On kaks võimalust, kas tulete massaaži ja teeme kuuri ca 5x või tulete Karpaalkanali leevendamise töötuppa koos kaaslasega ja ma õpetan kuidas tema teid aidata saab. SOOVITAN tulla eelkõige koos lähima inimesega karpaalkanali töötuppa. Kuna räägime läbi ka erinevad psühholoogilised teemad, mis kätesse ja randmetesse kinni jäävad ja haigusseisundeid tekitavad. Koos tulles on ka eelis see, et lisaks füüsilistele oskustele saate endale oskuse energiaid muuta ja see annab tõhusama tulemuse.       

Karpaalkanali massaaž op´ita terveks

Karpaalkanali massaaž op´ita terveks

Rootsi klassikaline massaaź

Massaaźiliik, mis tegeleb eelkõige lihastega ja nende probleemidega. Võib teostada õliga ja ilma õlita. Kuna sageli on pikaajaliselt pingestunud lihased ja sundasendid tänapäeva inimese mitmete terviseprobleemide põhjustajaks, siis soovitame seda kui kõige tavalisemat tervendajat. Sobib ka nendele, kellel enne kokkupuuteid massaaźiga pole olnud.

Aroomiteraapia ja aroomimassaaź

Mitte väga tugeva survega teostatav massaaźiliik, milles põhirõhk on eeterlike õlide toimel. Igale kliendile segatakse tema enda vajadustele vastav aroom. Sobib lõõgastumiseks, stressis lihaste lõõgastamiseks, neurootiliste valude ja muude närvisüsteemi häiretega.

Spordimassaaź

Tugevatoimeline massaaź, milles pööratakse erilist tähelepanu just nendele lihastele, mis vastavatel spordialadel tegevad on. Võib sooritada nii lihaste toniseerimiseks kui lõõgastamiseks. Sobib sportlastele, harrastajatele ja ka raske füüsilise töö tegijatele.

Lastemassaaź

Alates imikueast. Kõige pisematele lihastoonuse tasakaalustamiseks, kõhukinnisuse vältimiseks. Koolilastele rühivigadega või trennipingetest pääsemiseks. Kestvus tavaliselt mitte üle 30 min.

Meemassaaź

Põhineb mee toitvatel ja nakkuvatel omadustel. Ainevahetuse kiirendamiseks, pärast haigusperioodi, aitab liigestest üleliigseid sadestumisi välja viia. Ei sobi tugeva karvakasvuga inimestele ja neile, kel tekivad kergesti nahaalused verevalumid.

Kupumassaaź

Teostatakse taimse õli ja kummikuppudega, mis libistatakse üle nahapinna vaakumisse vajutatutena. Aktiviseerib vere- ja lümfiringet, seega kiirendab ainevahetust, lõõgastab lihaspingeid ilma suuremate muljumisteta, mistõttu sobib ka neile, kes sügavamaid lihasmanipulatsioone ei talu. Ei sobi neile, kel tekivad kergesti nahaalused verevalumid.

Lümfimassaaź

Aeglane ja pindmine massaaź, mille eesmärgiks on eelkõige lümfiringe stimuleerimine. Elavdab ainevahetust, kiirendab neerude tööd, vabastab tursetest.

Tselluliidimassaaź

Tselluliidimassaaźide hulka kuuluvad tegelikult kõik massaaźiliigid, eriti mee-,turba- ja kupumassaaź. Kellele need variandid on liiga aktiivsed, pakume klassikalise massaaźi võtetega kehahooldust firma Anesi´ toodetega.

MER massaaź ehk süva sidekoe massaaž

See on väga sügav rahulikult kulgev massaaž. Masseerimise käigus venitame kõõluseid ja lihaste- ning närvide ümbritsevaid sidekoe kihte. Selle käigus leevendub väga sügaval tasandil füüsiline pinge.  Aga ka energia blokid eemalduvad ja energia saab kanalites ja keskustes korralikult voolama hakata.

Turbahooldus

Vastavalt vajadusele tehakse tervele kehale või probleepiirkondadele kilepakend turbamudaga, mille temperatuur on 45 kraadi. Pakendi aeg on 20-30 min, sellele järgneb vastavate piirkondade kiire massaaź kummikupuga. Pärast turba mahapesemist on kohustuslik puhkeaeg 20 min, mille jooksul võib sooritada näiteks peapiirkonna või jalataldade massaaźi. Väga tõhus üldise hea enesetunde saavutamiseks, vere-ja lümfiringe elavdamiseks. Liigestele, nahaprobleemidele- kaasa arvatud psoriaas, premensturaalse sündroomiga, klimakteeriliste vaevuste korral.

NB! Vastunäidustused

Vähk ja vähieelsed seisundid, raske südamepuudulikkus, hüpertoonia III aste, ägedad palavikuga kulgevad nakkushaigused.
Absoluutseid vastunäidustusi on tegelikult vähe, terviserikete puhul on alati vaja nõu pidada massööriga, kes siis vastavalt vajadusele soovitab õiget massaaźiliiki.

Mentorlus tervise taastamiseks/ Karin Orub

Keha on kõige lähem õpetaja, kelle eest me pakku ei saa pugeda. Iga haigus või tasakaalutus kehas või vaimses elus on seotud erinevate tasanditega ja süsteemidega. Oluline on tunda anatoomiat ja füsioloogiat ja teada, mis täpselt Sul seal paigast on läinud. Diagnoosi saad arstilt, neil on väga head uurimisvahendid selleks, aga meie saame inimese keeles väga lihtsalt üle arutada, mis on viltu ja kuidas seda parandada füüsilisel tasandil. Iga häire taga on terve hulk emotsioonide kihte. Lähme koos nende avastamise retkele ja korrastame ja puhastame neid. See on hinge tasand ja ka toimetame vaimsel tasandil ehk siis teeme tööd ka mõtete ja energiatega. Olen mõtteravi spetsialist. Kasutan Luule Viilma ja bioenergeetika teadmisi. Olen NLP meisterpraktik ja kasutan neid tehnikaid alateadvuse ümber programeerimiseks, et Sul oleks lihtsam elada ja vanad asjad seljataha jätta.

#karinorub
#sisevaatlusementor

Individuaalne haiguste konstellatsioon/ Karin Orub

Tihtilugu tuleb haigus selleks, et tuua nähtavale pere ja suguvõsa mustreid, mida on vaja märgata ja tunnistada. Protsessil oleme kahekesi. Mina juhin ja Sina kulged selles rännakus. Tuues peidetu nähtavale ja aksepteerides seda laeme negatiivse energia maha.

#karinorub
#sisevaatlusementor

Psühholoogilne teraapia/ Karin Orub

Oma olemuselt olen kogemusnõustaja ja empaat.

Saan toetada ja aidata väljapääsu leida kui Sind on ahistatud ja ära kasutatud. Sa vaevled häbi ja süütunnete käes. See kõik viib enesehinnangu ja eneseväärtuse suuresti alla nulli. Mille tõttu väga paljud olukorrad elus saavad ka tumedama värvingu kui võiks. Vahel on tunne, kas ma saan kunagi päriselt südamest naerda. Kui siia lehele jõudsid, siis oled juba valmis tibusammudel sellest välja tulema.

Suhtes tehakse tööd sellega, kes selleks valmis on. Ja kui otsid vastuseid, siis oled ka valmis endaga tööd tegema. Olen olnud 30 aastat väga arendavas abielus. Ja, tõesti, lähisuhe on kõige parem arenguvõimalus igale inimesele. Parimad pärlid pidid kasvama kõige paksema muda sees! Leiame koos üles teie suhte pärlid, mis annavad Sulle kogu eluks jõudu.

Mõistan lapsevanemaid, kelle perre on tulnud puudega laps. Osati on see alguses justkui leina protsess, sest me kõik oleme unistanud ja oodanud oma perre tervet last. Millised etapid Sina oled läbinud või kuhu oled kinni jäänud? 


Joonis. Leinafaasid Kübler-Rossi käsitluses

Saan täna öelda kui meie tütar on 30 aastane, et on ikka teekond olnud. Minul oli depresiooni faas kõige sügavam ja näis põhjatu. Kusjuures on olnud nii negatiivne depressioon täieliku tegutsemisvõimetusena ja positiivne depresioon, mis oli üliaktiivne tegutsemine ja eufoorialaadsed tunded. Ja olukorra aksepteerimine on justkui tantsinud ajas end aegajalt näidates. Mulle tundub, et praeguseks olen stabiilses armastavas aksepteerimises. Tean, et tütar on tulnud kogemuste loomiseks minule ja teistele inimestele, kellega ta kohtub. 

Mul on head kogemused Luule Viilma tehnikaga, Access Consciousness erinevate tehnikatega, neuro lingvistilise programeerimisega, Human Design Kaartide lugemisega, bioenergeetikaga. Olen teinud tööd meesenergia ja naisenergia erinevate väljendumistega. Näen Sinu energiat ja vahel saan kontakti ka Sinu esivanematega. Nii, et saame toimetada Sinu psühholoogia ja energeetikaga.

#karinorub 
#sisevaatlusementor