Teenuste tutvustused

Massaaž paaridele töötuba

Meil kõigil on kehas nõrgemad ja tugevamad kohad. Igal inimesel on väga isiklikud kogemused, mis ta elult saab, aga sarnased pinged ja stressid jäävad meil sarnastesse kohtadesse kinni. Pinged tulevad kehasse kolmest erinevast tasandist, kas füüsilisest, vaimsest või hingelisest ehk emotsionaalsest. Selles töötoas õpime selgeks, mis on mu partneri nõrgemad kohad ja kuidas neid masseerides tasakaalu tagasi viia. Vaatame üle mõlema kehad ja õpime selgeks, milliste võtetega saab kõige tõhusamalt partnerit aidata.

Karpaalkanali massaaž op´ita terveks

Karpaalkanali sündroom on see kui käes ja randmes kleepub keskpidine närv teda ümbritseva sidekoega kokku. Mille tagajärjel labakäsi muutub tuimaks ja on keeruline asju käes hoida kuna
sõrmedes pole jõudu. Lisaks ravivõimlemisele, blokaadi tegemisele ja kirurgilisele abile, aitab ka massaaž karpaalkanali sündroomi leevendada. On kaks võimalust, kas tulete massaaži ja teeme kuuri ca 5x või tulete Karpaalkanali leevendamise töötuppa koos kaaslasega ja ma õpetan kuidas tema teid aidata saab.

Karpaalkanali massaaž op´ita terveks

Karpaalkanali massaaž op´ita terveks

Rootsi klassikaline massaaź

Massaaźiliik, mis tegeleb eelkõige lihastega ja nende probleemidega. Võib teostada õliga ja ilma õlita. Kuna sageli on pikaajaliselt pingestunud lihased ja sundasendid tänapäeva inimese mitmete terviseprobleemide põhjustajaks, siis soovitame seda kui kõige tavalisemat tervendajat. Sobib ka nendele, kellel enne kokkupuuteid massaaźiga pole olnud.

Aroomiteraapia ja aroomimassaaź

Mitte väga tugeva survega teostatav massaaźiliik, milles põhirõhk on eeterlike õlide toimel. Igale kliendile segatakse tema enda vajadustele vastav aroom. Sobib lõõgastumiseks, stressis lihaste lõõgastamiseks, neurootiliste valude ja muude närvisüsteemi häiretega.

Spordimassaaź

Tugevatoimeline massaaź, milles pööratakse erilist tähelepanu just nendele lihastele, mis vastavatel spordialadel tegevad on. Võib sooritada nii lihaste toniseerimiseks kui lõõgastamiseks. Sobib sportlastele, harrastajatele ja ka raske füüsilise töö tegijatele.

Lastemassaaź

Alates imikueast. Kõige pisematele lihastoonuse tasakaalustamiseks, kõhukinnisuse vältimiseks. Koolilastele rühivigadega või trennipingetest pääsemiseks. Kestvus tavaliselt mitte üle 30 min.

Meemassaaź

Põhineb mee toitvatel ja nakkuvatel omadustel. Ainevahetuse kiirendamiseks, pärast haigusperioodi, aitab liigestest üleliigseid sadestumisi välja viia. Ei sobi tugeva karvakasvuga inimestele ja neile, kel tekivad kergesti nahaalused verevalumid.

Kupumassaaź

Teostatakse taimse õli ja kummikuppudega, mis libistatakse üle nahapinna vaakumisse vajutatutena. Aktiviseerib vere- ja lümfiringet, seega kiirendab ainevahetust, lõõgastab lihaspingeid ilma suuremate muljumisteta, mistõttu sobib ka neile, kes sügavamaid lihasmanipulatsioone ei talu. Ei sobi neile, kel tekivad kergesti nahaalused verevalumid.

Lümfimassaaź

Aeglane ja pindmine massaaź, mille eesmärgiks on eelkõige lümfiringe stimuleerimine. Elavdab ainevahetust, kiirendab neerude tööd, vabastab tursetest.

Tselluliidimassaaź

Tselluliidimassaaźide hulka kuuluvad tegelikult kõik massaaźiliigid, eriti mee-,turba- ja kupumassaaź. Kellele need variandid on liiga aktiivsed, pakume klassikalise massaaźi võtetega kehahooldust firma Anesi´ toodetega.

Turbahooldus

Vastavalt vajadusele tehakse tervele kehale või probleepiirkondadele kilepakend turbamudaga, mille temperatuur on 45 kraadi. Pakendi aeg on 20-30 min, sellele järgneb vastavate piirkondade kiire massaaź kummikupuga. Pärast turba mahapesemist on kohustuslik puhkeaeg 20 min, mille jooksul võib sooritada näiteks peapiirkonna või jalataldade massaaźi. Väga tõhus üldise hea enesetunde saavutamiseks, vere-ja lümfiringe elavdamiseks. Liigestele, nahaprobleemidele- kaasa arvatud psoriaas, premensturaalse sündroomiga, klimakteeriliste vaevuste korral.

NB! Vastunäidustused

Vähk ja vähieelsed seisundid, raske südamepuudulikkus, hüpertoonia III aste, ägedad palavikuga kulgevad nakkushaigused.
Absoluutseid vastunäidustusi on tegelikult vähe, terviserikete puhul on alati vaja nõu pidada massööriga, kes siis vastavalt vajadusele soovitab õiget massaaźiliiki.